
Model LV De la Lucky Miner Minerit sha-256 Algoritm cu un hashrate maxim de 7 TH/s pentru un consum de energie de 150W.
| Zilnic | Lunar | Anual | |
|---|---|---|---|
| Venituri | $ 0.25 | $ 7.62 | $ 91.38 |
| Electricitate | $ 0.14 | $ 4.38 | $ 52.60 |
| Profit | $ 0.11 | $ 3.23 | $ 38.79 |
| Algoritm | Hashrate | Consum | Eficiență | Profitabilitate |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 7 TH/s±10% | 150w±10% | 21.43j/TH | $ 0.11 |
| Producător | Lucky Miner |
| Model | LV |
| Cunoscut și ca | Lucky Miner LV08 Pro 7T Bitcoin miner |
| Eliberare | May 2026 |
| dimensiune | 200 x 128 x 70mm |
| Greutate | 1100g |
| Nivelul de zgomot | 40db |
| Ventilator(i) | 1 |
| Putere | 150w |
| Interfață | Ethernet / Wifi |
| temperatură | 5 - 45 °C |
| Umiditate | 5 - 95 % |